Привітання міського голови Сергія Анощенка з Днем місцевого самоврядування

Шановні депутати міської ради, працівники місцевого самоврядування!

Від щирого серця вітаю з днем місцевої демократії усіх причетних до місцевого самоврядування: депутатів міської ради, працівників виконавчого комітету міської ради, членів виконавчого комітету та жителів нашої територіальної громади.

Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Сьогодні це важливий інститут народовладдя та засіб реалізації інтересів територіальної громади.

Найкращим результатом наших спільних зусиль повинна стати заможна і самодостатня територіальна громада, в якій кожен зможе демократично і свідомо вирішувати питання місцевого значення, впливати на ухвалення рішень щодо його життєдіяльності, мати дієві інструменти контролю над владою, а найголовніше – отримувати якісні й сучасні послуги, повноцінно жити у цивілізованій та успішній країні.

Представляти громаду, знати її проблеми та докладати усіх зусиль для їх вирішення – це велика відповідальність.

Тож бажаю усім, хто працює на благо громади Вараша, здоров’я, благополуччя, наснаги, витримки та оптимізму. Нехай ніколи вас не покидає віра, надія та любов, а усі життєві негаразди оминають стороною.

З повагою міський голова Сергій Анощенко