Вараська ОТГ – найкраща в обласному рейтингу сталого розвитку

Фонд "Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу", дослідивши понад 1 300 об’єднаних територіальних громад України, сформував рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад нашої країни.

У рейтингу було враховано 38 критерійних показників та відображено інвестиційну привабливість громад у 2020 році.

За результатами дослідження, Вараська ОТГ посіла перше місце в Рівненській області, отримавши 117, 8 балів. Друге місце у Дубенської громади (90,25) та третє – у Сарненської (50,85).

В загальному рейтингу інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України, Вараська ОТГ посіла 12-те місце посеред 200 найкращих громад України.

Нагадаємо, що восени, відповідно до дослідження, проведеного експертами Програми «U-LEAD з Європою» та SKL International, Вараську ОТГ було визнано найкращою у рейтингу фінансової спроможності об’єднаних громад Рівненщини.