У Вараші відзначатимуть День Соборності України

Україна цього року відзначатиме 101-у річницю від дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

22 січня 2020 року, о 17.00 год., в актовій залі дитячої музичної школи Вараша відбудуться урочисті збори та святковий концерт з нагоди Дня Соборності України.

По закінченню урочистих заходів, їхні учасники разом з представниками громадської організації «Пласт» пройдуть урочистою ходою від музичної школи до пішохідного мосту річки Стир, де о 18.30 год. розпочнеться загальноміська акція «Візьмемось за руки!».

У День Соборності України згадаємо усіх борців за українську державність, щирих патріотів, які ціною власного життя віками виборювали та виборюють право на вільну, незалежну та соборну Україну.

Запрошуємо всіх мешканців та гостей нашої громади приєднатися до відзначення Дня Соборності України та взяти участь у заходах.