Привітання міського голови Сергія Анощенка з Днем Соборності України

Шановні мешканці громади!

Двадцяте століття залишило нам у спадок події минулого, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності. Це славні сторінки історії боротьби українського народу за свободу, незалежність, державність та єдність.

До таких подій належить 22 січня 1919 року - день ухвали Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Цій даті судилося стати в історії України національним святом - Днем Соборності.

У День Соборності України згадаємо усіх борців за українську державність, щирих патріотів, які ціною власного життя віками виборювали та виборюють право на вільну, незалежну та соборну Україну.

Щиро бажаю усім миру та добра, щастя і здоров’я! Нехай все задумане на користь і благо нашої країни та її громадян буде успішно реалізоване, а любов до рідного краю згуртовує нас в ім’я процвітання демократичної соборної України.

Зі святом вас! З Днем Соборності України!

міський голова Сергій Анощенко