Позачергова 39 сесія: онлайн трансляція

Сьогодні, 23 січня 2020 року, відбудеться 39 позачергова сесія Вараської міської ради.

У порядку денному засідання значиться лише один проєкт рішення, який потребує термінового розгляду, і стосується він внесення змін до рішення щодо надання згоди на безоплатне прийняття майнового комплексу ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» у комунальну власність Вараської міської об’єднаної територіальної громади.

Нагальна потреба у скликанні позачергової сесії виникла у зв’язку із листом, отриманим від Мінекономіки та МОЗу, щодо виправлення технічних зауваженнь до рішення про передачу майна.

Якнайшвидший розгляд міською радою вищезазначеного питання дозволить прискорити передачу майна лікарні Вараській громаді та забезпечить початок роботи комунального підприємства «Спеціалізована медико-санітарна частина».

Онлайн трансляція засідання розпочнеться о 10.00: