Члени «земельної» комісії опрацювали 15 проєктів рішень

Сьогодні, 31 січня 2020 року, відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою та екології під головуванням депутата Олександра Чеха.

На розгляд комісії було представлено 15 питань порядку денного. Присутні заслухали доповіді по проєктам рішень міської ради, які плануються до розгляду на найближчій сесії, та винесли відповідні рішення.

Як зауважив голова комісії, О.Чех, незабаром заплановано проведення розширеного засідання «земельної» комісії, на яке буде запрошено всіх депутатів Вараської міської ради. Таке засідання проведуть, аби розглянути та ретельно опрацювати усі спірні земельні питання, які вже тривалий час не набирають достатньої кількості голосів для прийняття на сесії Вараської міської ради.