Триває робота комісії зі списання багатоквартирних будинків

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 року №301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків», 8 листопада 2019 року Вараською міською радою було прийнято рішення №1549 «Про списання житлового фонду, який знаходиться на балансі КМКП».

Впродовж грудня 2019 року та січня 2020 року у виконавчому комітеті Вараської міської ради відбулося декілька засідань комісії зі списання багатоквартирних будинків. Після детального опрацювання наявної технічної документації, з балансу КМКП вже списано перших двадцять два багатоквартирних будинки Вараша.

Чергове засідання комісії відбудеться сьогодні, 10 лютого 2020 року. Члени комісії опрацюють документи щодо списання ще 10-ти багатоквартирних будинків міста: по мікрорайону Перемоги, будинки №№44, 46, 48, 48А, 49, 49А, 50, 50А та по мікрорайону Вараш, будинки №5 та №6.

Загалом комісії необхідно буде списати з балансу КМКП ще понад 150 багатоквартирних будинків Вараша.

Детальнішу інформацію з даного питання можна отримати за телефоном: 3-12-01 (відділ майна комунальної власності міста виконавчого комітету Вараської міської ради).