Як зараховуватимуть дітей до 1 класу у 2020-2021 навчальному році

У 2020-2021 навчальному році зарахування дітей до 1 класу закладів загальної середньої освіти Вараської територіальної громади на 2020-2021 навчальний рік буде проводитись з 27 квітня по 31 травня 2020 року. Це передбачено відповідним наказом (див.вкладення) управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради.

Зарахування дітей здійснюється у відповідності до ст.9 Закону України «Про повну загальну середню освіту», Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 №367, враховуючи лист-роз’яснення Міністерства освіти і науки України від 08.05.2018 №1/9-252 «Щодо застосування окремих положень нового Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», на виконання рішення виконавчого комітету Вараської міської ради від 28.02.2019 №16 «Про організацію обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів у територіальній громаді Вараської міської ради» зі змінами, внесеними рішенням виконавчого комітету Вараської міської ради від 24.03.2020 №58 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 28.02.2019 №16 «Про організацію обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів у територіальній громаді Вараської міської ради».

Також даним наказом встановлено орієнтовну кількість перших класів у закладах загальної середньої освіти Вараської міської територіальної громади, а саме:

- Вараська загальноосвітня школа №1 – 5 класів;

- Вараська загальноосвітня школа №2 – 3 класи;

- Вараська загальноосвітня школа №3 – 4 класи;

- Вараська загальноосвітня школа №4 – 4 класи;

- Вараська загальноосвітня школа №5 – 4 класи;

- Заклад загальної середньої освіти с.Заболоття – 1 клас.

Формування мережі перших класів у заклади освіти Вараської міської територіальної громади буде здійснюватись з урахуванням освітніх потреб мешканців територіальної громади, індивідуальних запитів дітей з особливими освітніми потребами, проектної потужності закладу, санітарних правил і норм та у відповідності до закріплених за закладом загальної середньої освіти території обслуговування.

Наповнюваність у перших класах встановлюється не менше 25 учнів на клас.

У разі продовження карантину, заяви про зарахування дитини до першого класу та пакет документів батьки, чи особи які їх замінюють, зможуть подати он-лайн. Уся інформація буде надана додатково.

Управління освіти

виконавчого комітету Вараської міської ради