Реєстрація дітей у перші класи буде здійснюватись онлайн

З 27 квітня 2020 року буде здійснюватись електронна реєстрація дітей у перші класи закладів загальної середньої освіти Вараської міської територіальної громади. Про це вказано в наказі управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради  (Nakaz_46.pdf).

Реєстрація здійснюється відповідно до статті 72 Закону України «Про освіту», статті 9 Закону України «Про повну загальну середню освіту», наказів Міністерства освіти і науки України від 29.11.2012 № 1345 «Щодо затвердження результатів експерименту з впровадження в загальноосвітніх закладах та органах управління освітою експерименту "ІСУО-2012"», від 16.04.2018 №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», листа Міністерства освіти і науки України №1/9-182 від 31.03.2020 «Щодо організованого завершення 2019-2020 навчального року та зарахування до закладів загальної середньої освіти» та з метою підтримки єдиної системи збору, обробки та зберігання інформації, забезпечення прозорості та доступу до публічної інформації про заклади загальної середньої освіти.

За детальною інформацією звертатися у заклад загальної середньої освіти, за яким закріплена територія обслуговування (Nakaz_44.pdf).

Інструкція щодо електронної реєстрації розміщена на сайті ІСУО (Інформаційна система управління освітою).