Карантин на Рівненщині не пом’якшується

За минулу добу лабораторіями області досліджено понад півтисячі зразків і виявлено 66 випадків на Covid-19. Це антирекорд для Рівненщини, - інформує сайт Рівненської ОДА.

Зважаючи на динаміку зростання кількості хворих на коронавірус, в області не будуть пом’якшувати карантин. Таким чином, діятимуть усі обмеження, встановлені до цього часу.

Відповідне рішення сьогодні прийняли на засіданні обласної комісії з питань ТЕБ та НС.

«Пом’якшувати обмеження – недалекоглядно. Тому ми вибираємо складну, але правильну лінію. У разі зменшення захворювання, ми зберемося повторно на комісію і вирішимо, як діяти далі», - відзначив голова ОДА Віталій Коваль.

Якщо впродовж останніх 7 днів на території області буде зафіксовано не більше 150 випадків захворюваності населення на коронавірус, обласна комісія ТЕБ та НС перегляне своє рішення.