У Вараші проводитимуть лабораторне тестування на COVID-19

З метою запобігання поширенню на території міста Вараш та села Заболоття короновірусу COVID-19, 1 червня 2020 року на засіданні виконавчого комітету Вараської міської ради одноголосно було прийнято рішення про виділення ДЗ «СМСЧ №3» з резервного фонду міста 253 тисячі 477 гривень.

Ці кошти спрямують на придбання виробів медичного призначення для проведення ІФА-тестів на антитіла до коронавірусу, що дасть можливість проводити у Вараші понад 100 тестів щодня.

Згідно наказу МОЗ України №1227 від 20.05.2020 року «Зміни до Стандартів медичної допомоги «Коронавірусна хвороба (COVID-19)» лабораторне тестування на COVID-19 методом ІФА в першу чергу проводитимуть: пацієнтам з клінічними ознаками короно вірусної хвороби; пацієнтам з пневмонією; особам, які контактували з підтвердженими випадками; особам, які потребують планової госпіталізації та/або операції; працівникам Національної поліції, Національної гвардії, медичним та фармацевтичним працівникам.