Визначено переможців онлайн-конкурсів до Дня молоді

Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею.

Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Сьогодні, 8 липня, відбулося підведення підсумків онлайн-конкурсів до Дня молоді.

Конкурси організовані відділом у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради та тривали з 24 червня по 05 липня.

В онлайн-конкурсі талантів взяли участь близько 20 талановитих учасників та колективів. Переможців визначила найбільша кількість «вподобайок».

Переможцями в номінаціях стали:

Вокал (солісти):

• 1 місце – Ясюк Оксана;

• 2 місце — Іщук Дарина;

• 3 місце — Саворона Вікторія.

Вокал (колективи):

• 1 місце – Марія Лепеха-Святчук, Артем Радчук, Влада Кізім, Наталя Юркевич;

• 2 місце — «Молодь»;

• 3 місце — вокальний гурток «Мікс».

Декламування:

• 1 місце – Данілко Володимир;

• 2 місце — Пашко Ангеліна;

• 3 місце — Пашко Аполлінарія.

Цікаві відео тварин:

• 1 місце – Федінчик Марія.

Гра на музичному інструменті:

• 1 місце — Федінчик Наталія.

Хореографія:

• 1 місце — Рибчинчук Злата.

За підсумками конкурсу переможці та учасники отримали призи та солодощі від відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради.

У конкурсі «Підтягування на перекладині» перемогу здобули:

• 1 місце – Патійчук Назар;

• 2 місце — Перешеєв Дмитро;

• 3 місце — Романчук Дмитро.

У конкурсі «Володар м’яча» перемогу здобули:

• 1 місце – Федіна Ілля;

• 2 місце — Кислянка Костянтин;

• 3 місце — Ігнатюк Станіслав.

За підсумками онлайн-конкурсів призерів нагороджено кубками та солодощами від відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради.

Отримати призи можна за адресою: виконавчий комітет Вараської міської ради, майдан Незалежності, 1.

Для того, аби дотриматися усіх карантинних заходів та обмежень під час нагородження, прохання до учасників попередньо зателефонувати за номером: 2-39-25.

При собі обов’язково мати копію ідентифікаційного коду.

Виконавчий комітет Вараської міської ради висловлює щиру подяку всім учасникам конкурсу та бажає нових творчих успіхів у майбутньому.

Подивитися відео усіх учасників можна за посиланням: