Визначено переможців фотоконкурсу до свята Івана Купала

Вже втретє за період карантину, не маючи змоги проводити справжні свята, проходять дистанційні мистецькі заходи. До свята Івана Купала відділ у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради організував фотоконкурс світлин у купальському віночку, який проходив з 8 по 15 липня 2020 року.

Конкурсні роботи оцінювалися кількістю вподобань під кожною фотографією у купальському віночку.

15 фотопортретів-переможниць, які отримали найбільше вподобань:

1. Вознюк Соломія та Христина.

2. Сергійчук Іванна.

3. Федорук Вероніка.

4. Скібчик Лідія.

5. Пашко Аполлінарія.

6. Качинська Дарина.

7. Веремчук Марта.

8. Васильчук Анна.

9. Кухта Марина.

10. Швець Валерія.

11. Кучерук Анастасія.

12. Лисковчук Марія.

13. Крук Катерина.

14. Пашко Ангеліна.

15. Федорова Інна.

Подивитися фотопортрети усіх учасників можна за посиланням.

Також, сертифікатом на безкоштовний макіяж від Наталії Герасимчук студія краси «BEAUTY TIME»

нагороджує Мельник Ірину.

Переможці фотоконкурсу будуть нагороджені призами та солодощами від відділу у справах сім’ї, молоді та спорту.

Отримати призи можна за адресою: виконавчий комітет Вараської міської ради, майдан Незалежності, 1.

Для того, аби дотриматися усіх карантинних заходів та обмежень під час нагородження, прохання до учасників попередньо зателефонувати за номером: 2-39-25.

При собі обов’язково мати копію реєстраційного номеру облікової картки платника податків (ідентифікаційного коду).

Виконавчий комітет Вараської міської ради висловлює щиру подяку всім учасникам фотоконкурсу та бажає нових творчих успіхів у майбутньому.

Дякуємо чарівним жінкам та дівчаткам Вараської ОТГ за участь у фотоконкурсі, а головне – за прекрасні фото!