Територія Вараської громади – у "зеленій" карантинній зоні

11 серпня 2020 року, під головуванням міського голови Сергія Анощенка, в онлайн-режимі відбулося чергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС міста Вараш.

Станом на 12 серпня 2020 року територія Вараської громади за рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19 належить до «зеленої» зони.

«Зелена зона» передбачає:

— перебування у громадських будівлях в масках або респіраторах;

— проведення масових заходів: не більше 1 людини на 5 квадратних метрів;

— кінотеатри із заповненістю на 50%;

— перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць.

Відповідно до рішення міської комісії, щопонеділка мешканців громади на офіційному веб-сайті інформуватимуть про показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 та можливий перехід території нашої громади з однієї зони в іншу.

Крім того, зважаючи на недоцільність подальшого функціонування контрольно-пропускних пунктів на в’їздах у місто, члени комісії вирішили припинити діяльність КПП з 12 серпня 2020 року.

Протокол засідання комісії з питань ТЕБ та НС міста Вараш №31 від 11.08.2020 року: