Відбулися засідання постійних депутатських комісій

Протягом тижня злагоджено та плідно попрацювали постійні депутатські комісії.

11 серпня в кабінеті секретаря ради засідала постійна комісія з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку під головуванням Наталії Петрович.

13 серпня, в малій залі засідань виконкому, відбулися відкриті засідання комісії з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної та інформаційної політики під головуванням Людмили Верешко та комісії з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою та екології під головуванням Олександра Чеха.

Обидва засідання, які відбулися в малій залі засідань виконавчого комітету, транслювалися «наживо».

Члени комісій опрацювали проєкти рішень, які плануються до розгляду на сесії міської ради, внесли свої корективи та дали рекомендації для усунення певних неточностей задля досягнення ефективної роботи на пленарному засіданні.

За результатами роботи комісії готуються протоколи та відповідні рекомендації виконавцям.