43 сесія Вараської міської ради: онлайн-трансляція

Сьогодні, 18 серпня 2020 року, відбудеться пленарне засідання сорок третьої сесії Вараської міської ради сьомого скликання.

У порядку денному сесії 79 проектів рішень. Зокрема, ряд питань, що стосуються медичної галузі:

- «Про затвердження акту приймання-передачі цілісного майнового комплексу державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина №3 Міністерства охорони здоров’я України» у власність Вараської територіальної громади в особі Вараської міської ради». Проєкт рішення від 20.07.2020 №1920.

- «Про прийняття у комунальну власність Вараської територіальної громади в особі Вараської міської ради цілісного майнового комплексу державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина №3 Міністерства охорони здоров’я України». Проєкт рішення від 23.07.2020 №1923.

- «Про передачу комунального майна з балансу виконавчого комітету Вараської міської ради на баланс державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина №3 Міністрерства охорони здоров’я України»». Проєкт рішення від 17.08.2020 №1950.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів від 11.03.2020 року №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19" (зі змінами) пленарне засідання 43 сесії Вараської міської ради пройде тільки за участю депутатів міської ради, керівництва та працівників виконавчого комітету, керівників комунальних підприємств міста, з паралельною онлайн трансляцією засідання на офіційному вебсайті Вараської міської ради.

Онлайн- трансляція розпочнеться о 10.00: