Триває процес перетворення ДЗ "СМСЧ №3" у комунальну лікарню

18 серпня 2020 року відбулося І пленарне засідання 43 сесії Вараської міської ради, під час якого було прийнято ряд важливих рішень щодо перетворення ДЗ "СМСЧ №3" у комунальну лікарню.

Зокрема, рада затвердила акт приймання-передачі майна державного закладу в комунальну власність, внесла зміни до Статуту державного закладу та визнала органом управління виконавчий комітет.

«В найкоротші терміни (орієнтовно за тиждень) керівник закладу зареєструє ці зміни й одразу після цього відбудеться ІІ пленарне засідання 43 сесії, під час якого рада прийме ще ряд рішень, необхідних для початку роботи комунального підприємства "Вараська лікарня", - зазначив міський голова Сергій АНОЩЕНКО. – Крім того, на «вторинку» вже передали комп’ютерну техніку, закуплену за кошти міського бюджету, і зараз там тривають роботи з підключення до мережі інформаційної медичної системи, що в подальшому дасть можливість заключити договір з Національною службою здоров'я України».