Запрошують до участі у фестивалі-конкурсі «Моє місто - найкраще»

З нагоди Дня міста, центр дозвілля відділу культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради запрошує усіх бажаючих мешканців Вараської громади долучитися до участі у міському онлайн фестивалі-конкурсі «Моє місто – найкраще».

Захід проводиться з метою виявлення та розкриття творчих здібностей талановитих мешканців міста, популяризацію народного мистецтва, залучення жителів міста до активної участі у культурному житті, змістовному дозвіллі та сприяння творчому розвитку.

Конкурс буде проходити з 7 по 12 вересня 2020 року та складатиметься з п’яти частин:

- конкурсу малюнків на тему: «Я люблю своє місто»;

- конкурсу фотографій «Краєвиди мого міста»;

- конкурсу відеороликів «Моє місто – найкраще в світі»;

- конкурсу на кращу власну поезію до Дня міста;

- конкурсу-вікторини «Знайоме і незнайоме місто Вараш».

Роботи можна надсилати з 7 вересня на електронну пошту centr.dozvilya@ukr.net з приміткою «Участь у конкурсі». Контактні телефони: 03636-24908, 03636-31160, 0988594232.

Конкурс дитячих малюнків на тему «Я люблю своє місто»

Кожен учасник конкурсу може бути представлений однією роботою.

- вік учасника від 9 до 15 років;

- малюнки повинні бути виконані без допомоги батьків або педагогів;

- всі роботи повинні бути виконані самими учасниками за їх власним задумом та оформлені на форматі не менше (А-4);

- не допускається використання чужих робіт;

- розміри малюнків не обмежуються;

- малюнки можуть бути виконані на будь-якому матеріалі (ватман, картон, полотно і т.д.) і в будь-якій техніці малювання (масло, акварель, туш, кольорові олівці, крейда і т.д.);

- роботи подаються не пізніше 9 вересня 2020 року до центру дозвілля: м-н Будівельників 2а разом із заповненою заявкою.

Конкурс фотографій “Краєвиди мого міста”

Кожен учасник конкурсу може бути представлений однією роботою.

- вік учасника від 15 до 35 років;

- всі фотографії повинні бути виконані самими учасниками за їх власним задумом та оформлені на фотопапері формату не менше (А-4);

- не допускається використання чужих фотографій;

Конкурс відеороликів «Моє місто – найкраще в світі»

- вік учасника - без обмежень;

- відеоролики подаються у форматах: AVI, MPEG-4, MJPEG, MOV, MP-4 з роздільною здатністю не менше 720 х 480. Тривалість відеоролика не повинна перевищувати 7 хвилини.

На початку ролика слід указати його назву і дані про автора (авторів): ім’я, прізвище, назву закладу освіти;

- відеоролик може бути відзнятий будь-якими доступними засобами (за допомогою професійної або непрофесійної відеокамери, фотоапарату, смартфону, мобільного телефону);

- під час зйомки та відеомонтажу можуть бути використані будь-які спеціальні програми, методи, способи та інструменти створення, наповнення й оформлення відеоматеріалу;

- відеоролик надсилається не пізніше 9 вересня 2020 року на адресу centr.dozvilya@ukr.net разом із заповненою заявкою (з темою листа «Конкурс відеороликів», де вказати П.І.Б автора).

Конкурс на кращу власну поезію до Дня міста

Якщо ти живеш у Вараші – привітай його з днем народження! Освідчись своєму місту поетично – оригінально, творчо, неповторно і вражаюче!

- вік учасника - без обмежень;

- поезія має бути власною і продекламованою на відео;

- свої власні відео-поезії про місто надсилайте на електронну адресу centr.dozvilya@ukr.net разом із заповненою заявкою (з темою листа «Конкурс поезії», де вказати П.І.Б автора до 9 вересня 2020 року).

Конкурс-вікторина «Знайоме і незнайоме місто Вараш»

- вікторина включатиме 10 запитань;

- запитання будуть висвітлені 07.09.20 р. на сторінці групи Мистецька зала м.Вараш, що у фейсбуці за посиланням https://www.facebook.com/groups/1682152082094467 ;

-хто найбільше дасть правильних відповідей і найшвидше надішле на електронну адресу centr.dozvilya@ukr.net разом із заповненою заявкою (з темою листа «Конкурс-вікторина», де вказати П.І.Б учасника з 7 до 9 вересня 2020 року – стануть переможцями!;

- вік учасника - без обмежень.

Долучайтесь до участі у онлайн-конкурсах! Будьте здорові та активні!

Заявка для участі

Положення про конкурси