Привітання міського голови Сергія Анощенка з Днем підприємця

Шановні підприємці Вараської громади!

У першу неділю вересня Україна відзначає День підприємця, який встановлений Указом Президента з метою утвердження важливої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні.

Розвиток малого і середнього бізнесу — основа успішної економіки країни в цілому і нашого міста зокрема. Розвиваючи власну справу, підприємці суттєво впливають на соціальну стабільність громади, створюючи нові робочі місця, здійснюючи відрахування до бюджетів та беручи активну участь у громадському житті міста.

Щиро бажаю підприємцям Вараської громади впевненості в собі, наполегливості в діях, рішучості у вчинках, перспектив у прагненнях, вдалих угод, надійних партнерів, невичерпної наснаги у праці, а також подальших успіхів у підприємницькій діяльності на благо і добробут нашого міста і незалежної України.

Нехай кожна започаткована вами справа буде вдалою і успішною!

З повагою,

міський голова Сергій Анощенко