День міста пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє

День міста – це радісний день, який єднає всіх мешканців нашої громади, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє.

У такий день хочеться, щоб кожен відчував себе частиною великої родини. Також в цей день прийнято отримувати та дарувати подарунки.

Міський голова Сергій Анощенко, в переддень свята, завітав в гості та вручив подарунки трьом мешканкам нашого міста: матерям загиблих воїнів нашого міста Тарасюк Галині Богданівні й Турик Ользі Михайлівні та найстаршій мешканці Вараша Панченко Тетяні Іванівні.

«Щира подяка представникам старшого покоління – нашим мудрим наставникам та матерям, які виховали героїв. Дякую вам за небайдужість до долі рідного міста, за те, що словом і ділом змінюєте кожен день життя на краще», - зазначив міський голова Сергій Анощенко.