Привітання міського голови Олександра Мензула з Всеукраїнським днем працівників культури і майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Вітаю вас з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури і майстрів народного мистецтва!

Це свято відзначають професіонали, а також учасники та шанувальники художньої самодіяльності у різних жанрах народної творчості. Наші народні аматори яскраво демонструють свої таланти та творчі досягнення на конкурсах різного рівня. Працівники культури завжди займають передові і прогресивні позиції в усіх суспільних процесах. Вони завжди є найактивнішою частиною нашої громади. Неможливо переоцінити потужний внесок працівників галузі у збереження і розвиток культури, духовності, у справу утвердження  національної  ідеї.

Ваша творчість, організаторська діяльність слугують розквіту нашої громади, радують глядача неперевершеними зразками народної творчості, виховують у підростаючого покоління усвідомлення значущості ролі культури!

Бажаю усім вам творчого натхнення і подальших успіхів, нових успішних проєктів та широкого визнання!

З повагою міський голова Олександр МЕНЗУЛ