Привітання міського голови Олександра Мензула з Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

Від щирого серця вітаю мешканців Вараської громади  з Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минає для кожного з нас був сповнений випробувань і важливих рішень. Він також збагатив нас новим досвідом, подарував радість цікавих зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, згуртував і дав можливість створити всі умови для подальшого розвитку Вараської громади.

Щиро дякую мешканцям за довіру! Дякую за співпрацю депутатському корпусу Вараської міської ради, керівникам підприємств, установ та організацій. Всі досягнення, які сьогодні має і буде мати наша громада  – результат наших спільних зусиль.

Нехай же  2021 буде щедрим на цікаві плани, плідним на добрі справи, нові спільні здобутки  та перемоги.

Хай у ваші домівки прийде святковий настрій! Бажаю всім міцного здоров’я, миру, родинного тепла, добробуту, оптимізму, злагоди та впевненості в майбутньому.

Щасливого Нового Року та радісного Різдва!

З повагою міський голова  Олександр МЕНЗУЛ