Міський голова Олександр Мензул провів особистий прийом громадян

26 січня Олександр Мензул на посаді міського голови провів перший прийом громадян. По допомогу у вирішенні своїх проблем звернулось 17 мешканців Вараської громади.

Під час проведення особистого прийому були присутні головний спеціаліст зі звернень громадян Інна Герук, начальник управління праці та соціального захисту населення Руслана Турук, головний спеціаліст з обліку житла Людмила Ковбасюк, заступники міського голови Михайло Волинець, Ігор Воскобойник, Дмитро Стецюк, секретар міської ради Геннадій Дерев’янчук.

Мешканці порушили питання щодо забезпечення житлом та поліпшення житлових умов. Були звернення щодо працевлаштування, соціального захисту,  земельних відносин та комунального господарства.

Мешканці села Сопачів подали колективне звернення щодо підключення електричного живлення в новому житловому масиві. Проблему освітлення озвучили й мешканці мікрорайону Будівельників.

Жителі Більської Волі попросили допомоги у вирішенні земельного спору.

Усі питання, порушені під час прийому, будуть відпрацьовані відповідними виконавчими органами міської ради. Кожен заявник у визначений законодавством термін отримає відповідь про стан вирішення проблеми.