Чемпіони з греко-римської боротьби

29-31 січня в м.Костопіль відбувся Відкритий чемпіонат Рівненської області з боротьби греко-римської серед молодших юнаків.

У змаганнях приймали участь вихованці секції греко-римської боротьби. Результати виступів наших спортсменів: Якубишин Григорій у ваговій категорії 68 кг виборов І – місце; Піший Євген у ваговій категорії 75 кг виборов І – місце; Іллюк Максим у ваговій категорії 38 кг виборов ІІІ – місце. За крок від п’єдесталу зупинилися: Парейко Констянти у ваговій категорії 41 кг виборов 4 – місце; Федосюк Михайло у ваговій категорії 68 кг виборов 4 – місце; Мороз Роман у ваговій категорії 57 кг виборов 5 – місце.

Якубишин Григорій та  Піший Євген прийматиме участь у складі команди Рівненської області в чемпіонаті України, який відбудеться 12-14.03.2021 року в м.Одеса.