24 лютого оголошено днем жалоби

Вараська міська рада з сумом повідомляє, що в зоні проведення Операції Об'єднаних сил (ООС) трагічно загинув житель Вараша – Килюшик Василь Олегович 1998 року народження.

Після закінчення ЗОШ №5, з 2016 року проходив службу за контрактом у Збройних Силах України в 58 окремій мотопіхотній бригаді імені гетьмана Івана Виговського та захищав незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Виконавчий комітет та депутати Вараської міської ради від імені усіх жителів Вараської міської територіальної громади висловлюють щирі співчуття батькам, родині та всім, хто знав загиблого захисника України. Схиляємо голови перед пам’яттю Героя.

Сьогодні, 24 лютого,  відповідно до розпорядження міського голови, у Вараській міській територіальній громаді оголошено день жалоби.