Міський голова Олександр Мензул провів особистий прийом громадян

17 березня міський голова Олександр Мензул провів прийом громадян. По допомогу у вирішенні своїх проблем звернулось 15 мешканців Вараської громади.

Під час проведення особистого прийому були присутні головний спеціаліст зі звернень громадян Інна Герук, начальник управління праці та соціального захисту населення Руслана Турук, головний спеціаліст з обліку житла Людмила Ковбасюк, секретар міської ради Геннадій Дерев’янчук, заступники міського голови -  Михайло Волинець, Ігор Воскобойник, Дмитро Стецюк.

Мешканці порушили питання щодо надання соціального житла та матеріальної допомоги як внутрішньо переміщеній особі, поліпшення житлових умов та щодо укладення договору найму на житло.

Були звернення щодо працевлаштування, підключення будинку до тепломережі, встановлення індивідуальних електролічильників.

Усі звернення будуть відпрацьовані відповідними виконавчими органами міської ради, а заявники отримають відповідь про стан вирішення проблеми.