Із сіл Діброва та Щоків дітей возитимуть на навчання до Сопачівського ліцею

Організувати довезення школярів із сіл Діброва та Щоків до Сопачівського ліцею обіцяє начальник управління освіти Олена Корень.  Рішення про ліквідацію філій згаданого ліцею сьогодні ухвалили під час другого засідання 7 сесії депутати Вараської міської ради.

«За економічними розрахунками утримання закладів буде дорожчим, ніж довезення дітей до ліцею. Приміщення філій не будуть втрачені, ми їх перепрофілюємо, задіємо для виховання та занять дітей», - наголосила очільниця освіти.

Попередньо питання обговорювалося під час зустрічі з батьками за участі керівника освіти, заступників міського голови та старости.

«Умовою отримання шкільних автобусів є те, що засновник повинен оптимізувати, ліквідувати, реорганізувати, понизити ступінь навчального закладу, тільки тоді буде співфінансування для автобусу в розрізі 70% з обласного бюджету та 30%  бюджету громади. Відповідно при реорганізації цих філій ми отримаємо шкільний автобус», - зауважила Олена Корень.

Проєкт рішення вивчали також на засіданні постійної депутатської комісії з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної політики та спорту. Депутати вирішили підтримати рішення за умови, що в червні управління освіти надасть інформацію щодо закупівлі шкільного автобуса та працевлаштування восьми  педагогічних працівників.