Збільшено видатки програми “Здоров’я” на 2021 рік

Вараська міська рада збільшила фінансування цьогорічної програми “Здоров’я” на 136 800 грн. Відповідні зміни до рішення №60 від 15.12.2020 “Про затвердження комплексної програми депутати підтримали сьогодні під час другого засідання 7 сесії міської ради.

Зокрема, у програмі на 91 800 грн збільшено видатки на забезпечення осіб із інвалідністю, дітей із інвалідністю технічними та іншими засобами медичного призначення. Також 45 000 грн додано до фінансування програми лікування хворих, котрі одержують гемодіаліз.

"У нас зросла кількість хворих на ниркову недостатність - двом особам із Більськовільської та Мульчицької громад потрібні процедури двічі-тричі на тиждень у спеціалізованих відділеннях гемодіалізу у Сарнах та Рівному, відповідно виникла необхідність збільшувати видатки", - зауважує заступник міського голови Михайло Волинець.

Відмітимо, що із урахуванням внесених змін розмір фінансування програми лікування хворих, які потребують гемодіалізу у Вараській громаді складає 717 500 грн.

Також станом на 19 березня 2021 року на диспансерному обліку лікарів первинної медичної допомоги перебуває 56 осіб із інвалідністю, котрі потребують отримання підгузків, сечо- та калоприймачів.