Створено комунальний заклад «Вараський молодіжний центр»

Депутати Вараської міської ради підтримали створення нового комунального закладу «Вараський молодіжний центр». Відповідне рішення прийняли  під час другого пленарного засідання 7 сесії міської ради.

Мета створення закладу - сприяти розвитку молодих людей, громадянській освіті, популяризації здорового способу життя, волонтерства, молодіжному підприємництву, підвищенню рівня мобільності молоді тощо.

Сьогодні в Україні вже діє кількасот молодіжних центрів і просторів різної форми власності. Такі молодіжні хаби, платформи та коворкінги успішно працюють у більшості обласних центрів України, а також активно розвиваються в маленьких містах і селах України.

"Для нас принциповим є те, щоб молода людина, незважаючи на те, де вона живе – у столиці, місті чи в селі – мала достатню кількість можливостей для розвитку та отримання знань і ставала конкурентноздатною в країні", - наголосив міський голова Олександр Мензул.

«У Вараші навчається та працює багато талановитих молодих людей, але чомусь більшість інертна – мало тих, хто організовує щось корисне для себе і для громади. Є потужні молодіжні організації, які працюють, а є організації, які б може хотіли щось зробити, роблять певні спроби, але не мають приміщення, де можна було б зібратися в будь-який час. Наше завдання – створити належні умови для розвитку якісно нової  молодіжної політики»,- коментує заступник міського голови Дмитро Стецюк.

Депутати затвердили також Положення про комунальний заклад «Вараський молодіжний центр», Положення про конкурс на посаду директора та Положення про експертну раду.