Молоді Вараської громади покажуть мінісеріал "Чорнобиль"

У Центрі дозвілля Вараської міської ради відбудеться демонстрація п'ятисерійного британо-американського мінісеріалу “Чорнобиль”. Показ документального кінофільму, який оповідає про події Чорнобильської катастрофи 1986 року, відбуватиметься упродовж 23-25 квітня, початок о 18 годині.

"Після перегляду останньої серії хочемо організувати зустріч пожежників, ліквідаторів із молодими людьми, щоб вони могли обговорити події, з’ясувати наскільки продемонстроване у фільмі відрізняється від реальності тощо. Молодь має знати про ті події, наслідки яких Україна іще досі відчуває на собі, пам’ятати і робити все, щоб вони ніколи не повторювалися", - говорить заступник міського голови Дмитро Стецюк.

26 квітня у Вараші відбуться заходи  приурочені 35-м роковинам Чорнобильської катастрофи та вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків на ЧАЕС.