У Департаменті соцзахисту напрацьовували рішення для допомоги сім’ям, що потрапили у складні життєві обставини

У середу за ініціативою Департаменту соціального захисту та гідності виконавчого комітету Вараської міської ради відбулися зустрічі представників релігійних організацій, сектору превенції Вараського районного відділу поліції, Служби у справах дітей виконавчого комітету Вараської міської ради та Вараського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Під час робочих зустрічей обговорювалися питання взаємодії і координації, напрацювання рішень для надання допомоги сім’ям, що потрапили у складні життєві обставини.

"На жаль, у нашій громаді вже є випадок, щодо якого маємо негайно реагувати. На цих двох зустрічах ми передусім зосередилися на пошуку рішення як допомогти конкретній сім’ї. Ми залучили до участі і наші служби, і поліцію, і релігійні організації, і навіть військового капелана - професійна допомога кожного може зарадити ситуації", - переконана директор Департаменту соціального захисту та гідності Світлана Осадчук.