Привітання міського голови Олександра Мензула з Великодніми святами

З великою радістю хочу привітати нашу громаду з одним із найвеличніших свят – Великоднем!

Він прийшов у цей світ, щоб ціною свого земного життя врятувати людство. Тому цей день знаменує собою перемогу Життя над смертю, Світла над темрявою, Добра над злом.

Нехай у ці весняні дні у Ваших домівках та серцях панує святковий настрій. Нехай це світле  свято наповнить Ваші душі  світлом, помисли – добром, а серце – любов’ю та милосердям.Згадаймо всіх героїв, які полягли за Україну. Особливо уклінно прошу Божої ласки для кожного, хто й сьогодні захищає Україну.

Бажаю всім родинам гармонії, здоров’я, щастя, добробуту, а також твердої віри. Віри в Бога і віри в те, що в Україні запанує мир, а Вараська громада стане справді сильною і заможною! З Божою поміччю працюємо над досягненням цієї мети.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою міський голова  Олександр МЕНЗУЛ