Встановлено середню норму перевезення пільговиків у другому кварталі цього року

Відбулося засідання Комісії з питань розрахунків обсягів компенсацій витрат автомобільним траспортом загального користування виконавчого комітету Вараської міської ради.

Члени комісії сьогодні заслухали результати обстеження чотирьох маршрутів (№7,8,9, Вараш - Дачні ділянки), організоване для визначення середньоденної кількості пасажирів, що мають право безкоштовного проїзду.

Після обговорення представленої інформації одноголосно було встановлено середню норму перевезення і затверджено суми відшкодування за перевезення пільгових категорій у другому кварталі 2021 року для Комунального підприємства “Благоустрій” та “Кузнєцовське АТП-15637”.