Микола Орешко очолив Департамент культури, туризму, молоді та спорту

У складі виконавчого комітету Вараської міської ради розпочав роботу Департамент культури, туризму, молоді та спорту. Директором новоутвореної структури сьогодні призначено Миколу Орешка.

Керівник департаменту навчався у Рівненському державному інституті культури за фахом актор, режисер, викладач спеціальних дисциплін. Із 2000 року працював віце-президентом корпорації "Укрконцерт". У 2001 році створив музичний фольклорний етно-театр "Дуліби" - колектив популяризує етнічну культуру рівненського Полісся в Україні та світі.

FB IMG 1620810570553

У 2005 році перший раз очолив комунальний заклад "Рівненська обласна філармонія" Рівненської обласної ради. Із 2012 по 2013 рік працює директором центру естетичного виховання студентської молоді в Національному університеті водного господарства та природокористування. Із 2014 року Орешко вдруге очолює Рівненську обласну філармонію.

"Гаслом департаменту є "Вараш - культурна столиця Полісся". Хочемо вивести на площі класичну музику, джаз, рок, театральне мистецтво. І це буде доступним навіть тим, хто раніше не міг собі цього дозволити або не відчував потреби відвідувати вистави, концертні зали. До всього на території громади маємо перлину Полісся - Біле озеро. Отже є прекрасна можливість на практиці довести, що Вараський район – туристичне місце, де потік туристів надзвичайно великий. Максимально уваги будемо приділяти молоді та спорту, так як молодь і здоров'я це рушійна сила нашої держави", - говорить Микола Орешко.