Представники регіонального відділення Асоціації міст України відвідали Вараш

Відбулася зустріч керівництва Вараської громади із представниками Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України. На початку засідання заступник міського голови Михайло Волинець надав гостям стислу соціально-економічну характеристику громади, а також окреслив проблемні питання.

“Ми приїхали познайомитися з керівництвом, адже нині є багато нових облич у Вараській громаді. Із міським головою Олександром Мензулом співпрацю ми почали іще за часів, коли він був секретарем міської ради. Зі свого боку ми хочемо познайомити вас із нашою командою рівненського відділення АМУ. Наші консультанти завжди готові допомогти”, - зауважила у своєму виступі виконавчий директор Тетяна Грещук.

Відмітимо, що до Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України входить 49 громад. Заступником голови регіонального відділення у грудні 2020 року обрано міського голову Вараша Олександра Мензула.