Пройдіть національний тест на цифрову грамотність Цифрограм 2.0!

Працівники апарату виконавчого комітету Вараської міської ради долучаться до проходження національного тесту Цифрограм 2.0. Цей тест на цифрову грамотність розроблено Міністерством цифрової трансформації України.

Закликаємо усіх жителів Вараської громади також приєднатися до тестування і дати відповідь на 90 запитань. Завдяки цьому ви матимете інформацію про те, які саме компетенції варто вдосконалити.

Зокрема, із тестом можна перевірити: основи комп’ютерної грамотності, інформаційну та медіаграмотність, створення цифрового контенту, комунікацію і взаємодію в цифровому суспільстві та ін.

Відмітимо, що цифрові навички сьогодні - це як вміти писати, читати та рахувати. Безкоштовно скласти тест і отримати сертифікат можна за посиланням - Цифрограм 2.0