Микола Орешко: На Білому озері треба робити фестиваль юшки

Керівник Департаменту культури, туризму, молоді та спорту Микола Орешко розповів журналістам телеканалу Енергоатом про те, чим займатиметься команда новоутвореної структури Вараської міської ради.

“Вараська громада дуже добре географічно розміщена і має хороші перспективи. Ми плануємо зробити невелику ревізію, послухати думки багатьох людей, їх бачення розвитку. Наша громада є центром культури Полісся - потенціал дуже величезний. Біле озеро - це перлина України. Цього року у планах маємо - уже написано проєкт до Українського культурного фонду - провести перший фестиваль із робочою назвою “Казан Молодості”. Також однозначно треба робити на озері фестиваль юшки”, - ділиться планами Микола Орешко.

Докладніше про плани, наміри, про бачення розвитку Вараської громади у відеокоментарі директора Департаменту культури, туризму, молоді та спорту.