Розпочав роботу комітет забезпечення доступності маломобільних груп населення до об’єктів інфраструктури

Відбулося засідання Комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Склад комітету сформовано за новим принципом - із 12 його членів, лише три є посадовими особами місцевого самоврядування. Решта - люди, котрі безпосередньо знають проблематику: громадські діячі, люди із інвалідністю або батьки дітей із інвалідністю. Власне проблематику й обговорювали на засіданні у середу 26 травня, також окреслили цілі та план роботи.

"Чому це важливо. Інклюзивність, доступність це не просто про людину на візку (навіть так некоректно говорити). Це про те, що є люди - мами з дітячими візочками, люди із валізами, люди похилого віку, ті, хто погано бачить чи чує - усі вони потрапляють до групи, що має назву "маломобільна". Доступ до об'єктів, до інфраструктури - мова про гідність, про те, що людина має самостійно увійти до виборчої дільниці чи лікарні", - зауважує голова комітету, керуючий справами виконавчого комітету Вараської міської ради Сергій Денега.

Персональний склад комітету

Денега
Сергій Віталійович
керуючий справами виконавчого комітету Вараської міської ради, голова комітету