Влада Вараської громади розпочала співфінансування ремонтів будинків ОСББ

Розпочато фінансування ремонтів багатоквартирних будинків громади за "Програмою співфінасування ремонтів багатоквартирних житлових будинків у Вараській міській територіальній громаді на 2021-2025 роки". На цей момент із виділених бюджетних коштів конкурсною комісією розподілено 6 млн 129 тис.грн для 24 ОСББ Вараської громади.

Кожен житловий будинок до трьох під'їздів включно може розраховувати на 240 тис.грн та додатково по 80 тис.грн на кожен наступний під'їзд. Гроші можуть бути спрямовані на ремонт дахів, міжпанельних швів, фасадів, сантехнічного та електричного обладнання багатоквартирних житлових будинків.

Відмітимо, що згідно з Програмомю (затвердженою рішенням Вараської міської ради №22 від 27.11.2020 р.) на 2021 рік передбачено 44 млн 400 тис.грн. Рішенням міської ради №87 від 23.12.2020 р. на цей час виділено із бюджету 6 млн 280 тис.грн.

Конкурсною комісією з перевірки та відбору проєктних заявок для участі у "Програмі співфінасування ремонтів багатоквартирних житлових будинків у Вараській міській територіальній громаді на 2021-2025 роки" Протоколом №1 від 18.03.2021 року зроблено розподіл виділених коштів із бюджету Вараської територіальної громади на виконання заходів Програми. Критерій відбору об'єктів: хронологічна послідовність надходження проєктних заявок.