Громадському бюджету Вараської громади потрібен логотип

Для проєкту громадського бюджету Вараської громади потрібен логотип. За словами керуючому справами виконавчого комітету Сергія Денеги, незабаром буде оголошено конкурс на його створення.

"У кожній громаді, місті громадський бюджет має свій логотип проєкту. Переконаний, що і нам треба оголосити конкурс про створення візуалізації. Думаю незабаром ми запропонуємо громадськості долучитися до створення логотипу. Пропоную уже думати над ідеями", - говорить керуючий справами виконавчого комітету Сергій Денега.

Положення про громадський бюджет затверджене під час дев'ятої сесії Вараської міської ради. Також депутати виділили кошти для організації навчання щодо написання проєктів, інформування щодо громадського бюджету та ін.

Нагадаємо, що триває прийом кандидатур для формування Координаційного комітету громадського бюджету