"Земельна" комісія розглянула питання резервування земельних ділянок для учасників АТО

11 червня відбулося засідання комісії з питань земельних відносин, містобудування та екології Вараської міської ради. Під час засідання було розглянуто більше 60 питань порядку денного.

Левова частина з-поміж усіх проєктів рішень стосувалася надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, у постійне користування, затвердження проєктів землеустроїв, затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки тощо.

Також члени комісії розглянули клопотання ТОВ "Алатир-Інвест" щодо надання земельних ділянок для будівництва багатоповерхових будинків та ОСББ "Оберіг", якому ділянка потрібна для організації парковки для автомобілів. Усі ці питання було спрямовано на довивчення, зокрема і під час виїздного засідання. Окрім цього комісією розглянуто і проєкт рішення про резервування земельних ділянок для учасників АТО/ООС у масивах на території Вараської громади.