Олександр Мензул відвідав Міжнародний інвестиційний форум "Південна стратегія розвитку"

Міський голова Олександр Мензул взяв участь у роботі І Міжнародного інвестиційного форуму "Південна стратегія розвитку". Організатори заходу минулого тижня згуртували представників 168 громад України, центральних органів влади, закордонних гостей, міжнародних фінансових структур та бізнесу.

"Враження від форуму позитивні - передусім тому, що це відбулося на території Арабатської стрілки (Крим і Херсонська область). Це дуже знаково. До слова, приємно вразило, що Херсонщина дуже ефективно використовує поля - скрізь засіяно, усе поливається. Під час форуму наводив комунікації із прогресивними громадами південної частини України. Дуже корисні контакти із керівниками громад, на території яких є оздоровчі комплекси на узбережжі Чорного та Азовського морів. Будемо вивчати можливості укладання договорів щодо оздоровлення дітей нашої громади, АТОвців. Також були зустрічі із компаніями, які займаються аудитом і моніторингом енергетичних та теплових мереж. Є думка долучити їх до проєкту оцінки технічного стану мереж нашої громади", - говорить міський голова Олександр Мензул.

Олександр Мензул під час форуму "Південна стратегія розвитку"