На засіданні Комісії ТЕБ і НС розглянули питання стану водойм Вараської громади

Комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вараської громади встановила на території громади обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для "зеленого" рівня епідемічної небезпеки. Відповідне рішення було ухвалене у вівторок 15 червня 2021 року.

Також члени комісії обговорювали інформацію про перевірку джерел зовнішнього протипожежного водопостачання, про необхідність посилення пожежної безпеки в екосистемах громади та стан підготовки місць масового відпочинку на водних об’єктах громади для прийняття відпочиваючих.

"На засіданні була озвучена інформація щодо стану води у річках, ставках нашої громади. Проблемними нині є р.Стир, де вода не відповідає допустимим санітарним нормам, і водойма у с.Сопачів. Тому діє заборона на купання. У Білому озері, на цей момент, вода якісна", - зауважує міський голова Олександр Мензул.