Жителі громади можуть звертатися за нотаріальними послугами у межах Вараського районного нотаріального округу

Вараська міська рада одержала відповідь на звернення до Управління нотаріату Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України (м.Львів) щодо поліпшення ситуації з надання нотаріальних послуг для мешканців Вараської громади.

У листі повідомляється, що державний нотаріус Вараської міської державної нотаріальної контори Ріцька Г.І. звільнилася з посади за власним бажанням у жовтні 2018 року. На цей час відсутні особи, які успішно склали кваліфікаційний іспит, отримали свідоцтво про право на заняття нотаріальною діяльністю та бажали би працювати на посаді завідувача контори.

Виконання обов'язків завідувача Вараської міської державної нотаріальної контори покладено на завідувача Володимирецької районної державної нотаріальної контори Килюшик А.А. Збільшити кількість годин прийому не є можливим через подвійне навантаження.

Для консультування громадян, що звертаються на прийом до Вараської міської державної нотаріальної контори, також працює консультант. Згідно з затвердженим графіком, прийом відбувається у вівторок, середу та п'ятницю з 9:00 до 18:00 (перерва 13:00 - 13:45), у суботу з 9:00 до 16:45 (перерва 13:00 - 13:45).

Також у листі за підписом заступника начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Рівненській області Оксани Сальчук повідомляється, що жителі м.Вараш для отримання нотаріальних послуг можуть звертатися до контор і нотаріусів у межах Вараського районного нотаріального округу:

• Володимирецької районної державної нотаріальної контори (смт Володимирець, вул.Соборна 20, тел. (03634) 2-30-20)
  • Зарічненської районної державної нотаріальної контори (смт Зарічне, вул.Центральна 6а, тел. (03632) 3-00-80)
  • Вараської міської державної нотаріальної контори (смт Вараш, мкрн Будівельників 4/1, кв.27, тел. (03363) 2-47-57)
  • приватний нотаріус Полюхович Віта Андріївна (м.Вараш, мкрн Вараш 106, оф.76, тел. (03636) 2-44-44)
  • приватний нотаріус Сусь Любов Улянівна (м.Вараш, майдан Незалежності 4, тел.(03636)2-30-70)
  • приватний нотаріус Гузовата Наталія Володимирівна (смт. Володимирець, вул. Соборна 37, тел. (03634)2-29-67)
  • приватний нотаріус Перуніна Інна Петрівна (смт. Зарічне, вул. Центральна 10а, тел. 067 391 31 94)