Вітаємо працівників будівельної галузі із професійним святом!

Завдяки невтомній праці будівельників збудовано гарне сучасне місто – Вараш та стратегічний об’єкт – чотири енергоблоки Рівненської АЕС.

Сьогодні дуже важливо втілювати у життя нові ідеї. Тому ми усі сподіваємось на спорудження енергоблоку №5 та нових об’єктів у Вараській територіальній громаді, які дадуть можливість створити нові робочі місця та урізноманітнити дозвілля мешканців громади. Це також дає надію не лише на розвиток будівельної галузі, а й територіальної громади. Адже неможливо уявити її розвиток без існування цієї галузі.

Тож нехай цей день ще раз підкреслить вашу необхідність та важливість у нашому житті, надихне на нові професійні досягнення.

Бажаємо вам, шановні будівельники, щастя, міцного здоров’я, невичерпної енергії, оптимізму та успішної реалізації всіх проектів.