Комісія ТЕБ та НС Вараської громади уточнила своє рішення щодо недопуску на роботу працівників закладів освіти, культури, охорони здоров'я

Комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вараської міської територіальної громади вирішила внести уточнення до свого рішення від 10 серпня 2021 року і надати рекомендаційного характеру щодо вакцинації та тестування працівників структурних підрозділів виконавчого комітету, закладів освіти, культури та охорони здоров'я громади. Відповідне рішення ухвалене сьогодні під час позачергового засідання комісії.

Таким чином п.2 протоколу №11 від 10 серпня 2021 року позачергового засідання комісії ТЕБ та НС викладено у наступній редакції: "Рекомендувати керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету, закладів освіти, культури та охорони здоров я Вараської МТГ допускати співробітників на робоче місце за умови проходження повного курсу вакцинації (вакциною, яка включена ВООЗ до переліку дозволених) чи довідки 063/о про першу вакцинацію або негативного результату ПЛР чи експрес тесту протягом 72 годин з моменту виходу на роботу. За відсутності вищезазначених умов, рекомендувати перехід на дистанційну форму роботи, окрім осіб, які мають медичні протипоказання стосовно проходження вакцинації, що підтверджується відповідною довідкою від медичного закладу".

Із наступного тижня Центр вакцинації населення планують перемістити в інше приміщення у центрі Вараша - Вараську міську публічну бібліотеку (м-р Перемоги 23 (колишнє приміщення МРЕО, військомату). Попередній запис для вакцинування відбувається у вашого сімейного лікаря або за телефоном (067) 67-87-632.