Перші батьки уже скористалися комплексною послугою "єМалятко" у ЦНАП Вараської громади

Днями до Центру надання адміністративних послуг Вараської громади звернулися батьки щодо оформлення документів на новонароджену дитину. На увесь процес працівники ЦНАП витратили менше 20 хвилин.

У результаті батьки одержали свідоцтво про народження, призначення державної допомоги при народженні дитини, реєстраційний номер у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та унікальний номер у Єдиному державному демографічному реєстрі.

eMaliatko2

eMaliatko1

Нагадаємо, що для замовлення комплексної послуги "єМалятко" необхідно звернутися до ЦНАП у м.Вараш або провести реєстрацію самостійно за допомогою додатку "Дія". До безкоштовної комплексної послуг "єМалятко" входять наступні адміністративні послуги:

- проведення державної реєстрації народження;
- призначення державної допомоги при народженні дитини;
- реєстрація дитини у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків;
- визначення належності новонародженої дитини до громадянства України;
- внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису в ньому;
- внесення інформації про дитину до Реєстру пацієнтів.

Консультацію щодо послуги "єМалятко" можна отримати за телефоном: 067-364-37-46 (Viber).