Розпочато перевірку навчальних закладів Вараської громади до навчального року

Упродовж п’яти днів з 25 серпня по 30 серпня відбудеться перевірка стану готовності навчальних закладів Вараської громади до навчального року. Відповідну комісію утворено розпорядженням міського голови Олександра Мензула №209-р від 4 серпня 2021 року.

Першими закладами, що прийматимуть у своїх стінах членів комісії, стануть: навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - школа І ступеня" №10, Вараська гімназія, Вараський ліцей №4, Вараський ліцей №5, дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №8, дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №12, дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №11, Вараський ліцей №3.

Уже 26 серпня комісія огляне навчальні заклади у сільських територіях: Мульчицький ліцей, Рудківський заклад загальної середньої освіти, Більськовільський ліцей, Собіщицький ліцей, дошкільний навчальний заклад "Берізка" с.Собіщиці, Сопачіський ліцей; Старорафалівську гімназію, дошкільний навчальний заклад "Дюймовочка" с.Стара Рафалівка.

27 серпня комісія працюватиме в Озерецькій гімназії. У суботу, 28 серпня, буде оглянуто наступні заклади: дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №2, дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №3, Вараський ліцей №1, заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №1, Вараський ліцей №2, дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №5, дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №4, дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №7.

Наприкінці своєї роботи, 30 серпня, комісія огляне решту закладів: Заболоттівську гімназію; заклад дошкільної освіти с.Заболоття; Дитячо-юнацьку спортивну школа, Будинок дитячої та юнацької творчості, дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №6.