Визначено лауреатів премії "Інтелект-2021" з числа школярів Вараської громади

Учениця 9 класу Старорафалівського закладу загальної середньої освіти Богдана Лутай та учень 9 класу Вараської гімназії Андрій Ціпкайло стали лауреатами премії "Інтелект-2021". Урочисте вручення нагороди заплановано на початок навчального року.

Премією із грошовим заохоченням щорічно відзначають школярів, які захищають честь школи на предметних олімпіадах та конкурсах Малої академії наук України, мають значні досягнення у різноманітних наукових конкурсах. Премію засновано у 2011 році головою правління БФ "Наш Край" Василем Яніцьким.

Нагадаємо, що у березні цього року учням Вараського ліцею Дарині Оленик, Олександру Палію та Анні Верешко вручили премію "Інтелект-2020", а роботу вихователя дитсадка №7 Валентини Оленич відзначили грамотою Верховної Ради України.