Вараська громада приєднується до Всесвітнього дня прибирання "World Cleanup Day" в Україні"

13 вересня 2021 року у Вараші відбудеться Міжнародна акція "Всесвітній день прибирання "World Cleanup Day" в Україні".

Департамент житлово-комунального господарства, майна та будівництва запрошують взяти участь у заході комерційні та некомерційні організації, співробітників державних установ, представників засобів масової інформації та жителів громади.

Розпочнеться акція о 14:00. У Вараші визначено п’ять локацій для прибирання території:

• Магазин "Любава" у м-р Будівельників (прибирання території біля річки Стир за кладовищем).
  • Міст через річку Стир (прибирання території поблизу річки Стир до ресторану "Маєток").
  • Біля житлового комплексу "Оберіг" (прибирання території лісу у м-р Ювілейний).
  • На початку бігових доріжок до ВП РАЕС (прибирання території гори Хомецької).
  • КЗ "Парк культури та відпочинку" (прибирання території лісу парку культури та відпочинку).

Varash worldcleanupday

Відмітимо, що міжнародна акція Всесвітній день прибирання "World Cleanup Day" відбудеться у 24 регіонах України та 180 країнах світу 18 вересня 2021 року. У рамках акції буде реалізована кампанія "Побачив? Прибери!".

Цьогоріч, враховуючи карантинні обмеження, планується новий формат – групового, сімейного прибирання з дотриманням соціальної дистанції та у масках за можливості з роздільним збором вторинної сировини й здачею відсортованого в найближчий пункт прийому.

Мета акції – сформувати культуру чистоти, правильного поводження з відходами та дбайливого ставлення до довкілля серед громадян, залучивши до акції 5% населення. Це додаткова можливість привернути увагу до питань, пов'язаних з відходами у нашій країні, а також закликати людей до дій.